Apie mus

Kas yra B2Bpaslaugos.lt ir kuo tai naudinga jums

Dabar kaip niekada anksčiau verslas yra gerokai pažengęs į priekį bei modernus, tad kuo toliau tuo labiau versle tampa vertybe ir norma turėti kiek įmanoma mažiau įsipareigojimų bei fiksuotų išlaidų, ypač tuomet, jei galima pasiekti tą patį tikslą ar nudirbti tuos pačius darbus neprisiimant ne pirmo būtinumo įsipareigojimų bei optimizuojant kaštus.

Būtent dėl šios priežasties paslaugų sektorius tampa tikru ramsčiu kiekvienam verslui, kuomet nebereikia išlaikyti ne pirmo būtinumo etatų, ar samdyti specialistų nesant užtikrintam, kad šie darbai bus tęstiniai ir nuolat bus užduočių skirtų šiems specialistams išlaikyti. Tam išeitis yra, vis labiau populiarėjanti, verslo bendradarbiavimo niša – paslaugų užsakymai esant poreikiui (en. outsourcing). Tokiu būdu įmonės gauna reikiamus darbus bei paslaugas iš savo srities specialistų – nerizikuojant bei sutaupant finansinių ir laiko resursų.

Tad siekiant dar labiau optimizuoti finansinius bei laiko resursus visas reikalingiausias B2B paslaugas rasite vienoje vietoje.

B2Bpaslaugos.lt tai:

projektas, kurio pagrindinis tikslas apjungus, pagrindinių ir dažniausiai užsakomų, B2B paslaugų tiekėjus vienoje vietoje, supaprastinti paslaugų tiekėjų paiešką bei derybas. Tokiu būdu klientas gal rasti didžiąją dalį jam reikalingų paslaugų vienoje vietoje, nesiblaškant per keliolika skirtingų interneto svetainių, išvengiant dešimčių skambučių ar el. laiškų su skirtingais tiekėjais, ieškant jam palankiausių sąlygų.

Pagrindinis mūsų tikslas gavus kliento užklausą – operatyviai jam pateikti geriausios kainos/kokybės/ atlikimo termino pasiūlymą su pageidaujamomis paslaugomis. Šiam tikslui pasiekti esame apjungę po kelis paslaugų tiekėjus kiekvienai paslaugai, tokiu būdu užtikrinant, kad galėsime įgyvendinti savo tikslą – operatyviai rasti klientui geriausią variantą norimai paslaugai.

Kuo tai naudinga jums:

Daugiau nebereikės blaškytis ieškant reikalingų paslaugų tiekėjų bei teikti užklausas į kelias ar keliolika įmonių/ asmenų su reikalingos paslaugos užklausa. Mes esame apjungę įvairius paslaugų tiekėjus, tad atsiuntus užklausą su reikalinga (-omis) paslauga (-omis) maksimaliai greitai pateiksime Jums pasiūlymą su geriausios kainos/ kokybės santykiu. 

Gavę kliento užklausą, ją pateikiame mūsų partneriams – paslaugų tiekėjams, tokiu būdu klientas gauna keletą norimos paslaugos pasiūlymų vienoje vietoje, kategorizuojant paslaugos atlikimo kainą, patirtį, atliktus panašius projektus bei terminą, kaip greitai paslauga gali būtų įgyvendinta.

Esame už skaidrų bei patikimą verslą, tad visi mūsų partneriai – paslaugų tiekėjai yra tik patikimos įmonės, kurios neturi jokių precedentų. 

Tačiau, visi klystame, tad esant kliento nusiskundimui dėl gautos paslaugos kokybės – atidžiai peržiūrėsime situaciją ir jei skundas pasitvirtns, tuomet nebetęsime bendradarbiavimo su šios paslaugos tiekėju.

Pakanka pateikti vieną užklausą norimoms paslaugoms užsakyti, greitai paskaičiuosime šių paslaugų kainą bei sąlygas bei pateiksime viską viename pasiūlyme.